XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W dniach 3 - 10 czerwca 2017 r. w wielu miastach i miejscowościach naszego kraju odbędzie  się XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - największe doroczne święto kampanii czytania obchodzone w tym roku pod hasłem” CZYTANIE ZBLIŻA”.


Tydzień ten jest prowadzony w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, mającej na celu zachęcenie rodziców, wychowawców    i innych dorosłych do codziennego, co najmniej 20 minutowego czytania dzieciom.
Również Filia Biblioteczna w Podleszanach będzie aktywnie uczestniczyć w XVI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom organizując w spotkania czytelnicze w dniach 5 – 9 czerwca 2017 r.
Zapraszamy do Biblioteki Dzieci, Rodziców, Nauczycieli oraz wszystkich tych, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniach z książką oraz głośnym czytaniu dzieciom realizując hasło Tygodnia Czytania Dzieciom „Czytanie zbliża”.