Ferie w Bibliotece

Zimowe ferie są czasem kiedy możemy wypocząć i spędzić miło wolny czas np. w bibliotece.
Dzieci chętnie skorzystały z propozycji zajęć, które organizowane były w Filii Bibliotecznej w Trześni.


Na sześciu spotkaniach, dzieci miały możliwość uczestniczenia na zajęciach edukacyjno-plastycznych w miłej atmosferze i dobrze się bawiąc poprzez: lepienie z plasteliny; tworzenie laurek dla babci i dziadka z okazji zbliżającego się ich święta ; rysowanie ulubionych rzeczy;  "pieczątkowanie" obrazków oraz kalambury;  lepienie z masy papierowej; tworzenie księżniczki zimowej na kolorowej kartce (sztuczny śnieg, klej, brokat i zręczne rączki) oraz malowanie zimowych kolorowanek i dużo dobrej zabawy z malowaniem twarzy a także robienie baniek mydlanych czyli - różnorodnie i zabawnie.
Dobra zabawa i doskonały humor, to wyznaczniki miłego spędzenia czasu w czasie ferii dla dzieci.