Biblioteka w Trześni zaprasza na Noc Bibliotek

Filia Biblioteczna Gminy Mielec w Trześni już po raz trzeci weźmie udział w ogólnopolskiej Nocy Bibliotek pod hasłem : "Czytanie porusza", która odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2017 r.
Spotkania podczas Nocy Bibliotek w Trześni, podzielone zostały na dwie części. Na godzinę 17:00 zapraszamy dzieci, które będą miały możliwość uczestniczenia w zabawach literacko-plastycznych, kolorowania.  Zostanie zaprezentowana  wystawka książek M. Widmarka z serii "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai", które łączą się tematycznie z atrakcją filmową jaka czeka dzieci  podczas Nocy Bibliotek.  Młodzi czytelnicy, obejrzą film "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra", do emisji którego prawa przekazali organizatorzy ogólnopolskiej akcji. Dla dorosłych czytelników i sympatyków biblioteki, których zapraszamy na 20:00, przygotowano prezentację multimedialną o 60-leciu istnienia biblioteki w Trześni. Nocne spotkanie czytelnicze, będzie okazją do rozmowy i wspomnień o bibliotece i książkach.
Dla wszystkich uczestników III Nocy Bibliotek czekają okolicznościowe ekslibrisy, zakładki do książek i specjalna nocna oferta nowości książkowych, a przede wszystkim miła atmosfera.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Nocy Bibliotek w Trześni.