V edycja Nocy Bibliotek w naszej bibliotece

"Znajdźmy wspólny język" pod takim hasłem odbyła się V edycja Nocy Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Trześni.

Spotkanie dla dzieci rozpoczęliśmy o godz. 16:00, podczas którego oglądaliśmy wspólnie film "Ptyś i Bill", częstowaliśmy się pysznymi ciasteczkami i razem wzruszaliśmy się fabułą filmu. Uczestnicy dziecięcej Nocy Bibliotek kolorowali także kolorowanki z bohaterami obejrzanego filmu. Wesołym rozmowom nie było końca. Na zakończenie spotkania, dzieci otrzymały okolicznościowe zakładki, ekslibrisy a także baloniki, które sprawiły im wiele radości.

Od godz. 18:30 do 21:30 odbyło się spotkanie dla dorosłych czytelników, w czasie którego w miłej, kameralnej atmosferze, rozmawialiśmy o książkach, o historii, o interesujących uczestników zagadnieniach i to, że "znaleźliśmy wspólny język" niech świadczą pozytywne opinie uczestników, którzy zaszczycili obecnością to spotkanie. Ich stwierdzenie: "już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania", stało się motywacją do organizacji kolejnej Nocy Bibliotek.

Organizowanej V edycji Nocy Bibliotek towarzyszyła wystawka książek – nowości czytelniczych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, która wzbudziła duże zainteresowanie.