XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom 29 maja – 5 czerwca 2016   29 maja br. pod hasłem „Czytanie uskrzydla” rozpoczął się XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który odbywa się w ponad 3470 miastach i miejscowościach w całym kraju.

Tygodnie Czytania to największe doroczne święta w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Mobilizują one do aktywnej promocji czytelnictwa ponad 9240 wolontariuszy kampanii czytania oraz placówki, instytucje i społeczeństwo w całym kraju.

Filia Biblioteczna w Złotnikach przyłączy się do akcji Cała Polska czyta dzieciom i po raz kolejny weźmie udział w

„XV Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom”

1 czerwiec 2016r. – Dzień Dziecka. W tym dniu bajki czytać będzie wyjątkowy gość biblioteki -
Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Złotnikach Pani Agata Balcerzak

6 czerwca 2016r. gościem specjalnym Filii Bibliotecznej w Złotnikach będzie –
Wójt Gminy Mielec Pan Józef Piątek.

Dziękuję bardzo za przyłączenie się do akcji „ Cała Polska czyta dzieciom”