Igła i nitką w Woli Mieleckiej

Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie oraz Gmina Mielec serdecznie zapraszają na kolejną edycje „Warsztatów krawieckich”.

W programie przewidziano między innymi szycie ręczne i maszynowe, obsługę maszyn krawieckich, szycie galanterii domowej oraz szycie prostych elementów odzieży. Łącznie zaplanowano sześć dwu godzinnych spotkań, które odbywać się będą:
- w każdy wtorek tygodnia od 22 maja godz. 17:00 w Samorządowym Ośrodku Kultury, Chorzelów 307 – kurs dla początkujących poziom II.
- w każdy czwartek tygodnia od 24 maja godz. 17:00 w Fili Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec, Wola Mielecka 402 – kurs dla początkujących poziom I.
Potwierdzeniem udziału w warsztatach będzie specjalny certyfikat, który zostanie wręczony na ostatnich zajęciach. Ilość miejsc ograniczona.
Informacje i zapisy w siedzibie ośrodka w Chorzelowie lub pod nr tel. 17 584 14 83.