Styczniowa tradycja

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Koncert Noworoczny”, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające przy Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej. Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2019 roku o godzinie  16:30. Styczeń jest okresem, podczas którego na całym świecie odbywają się wydarzenia kulturalne będące podsumowaniem roku ubiegłego oraz zapowiedzią tego co czeka nas w roku bieżącym. W ten trend wpisało się również ponad 50 artystów działających przy Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Na tę okazję przygotowali okolicznościowy program będący zwieńczeniem dotychczasowej pracy twórczej. W niedzielę usłyszeć będzie można  tradycyjne polskie kolędy i pastorałki a także utwory rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów grup tańca estradowego oraz grupy taneczno-ruchowej.

Na scenie wystąpią:
- Zespół Wokalny „Wolanki”
- Grupa taneczno-ruchowa „Iskierki”
- Zespół tańca estradowego „Rytm I i II”
- Dziecięca Grupa Wokalna
- Grupa Gitarzystów
- Grupa Keybordowa

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.