XIII PODKARPACKI JARMARK LUDOWY ONLINE

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie serdecznie zaprasza do udziału w XIII Podkarpackim Jarmarku Ludowym „Roztańczony Chorzelów” 2021. Tegoroczna edycja odbędzie się 20 czerwca 2021 r. w wersji on-line, ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną.

Od wielu lat spotykają się w Chorzelowie zespoły i instruktorzy zespołów z południowej i południowo-wschodniej Polski i dzielą wrażeniami artystycznymi. Mamy nadzieję, że na tegorocznym Jarmarku wzorem lat ubiegłych, nie zabraknie Państwa zespołów i kapel ludowych. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Pod linkiem: REGULAMINY/REGULAMIN JARMARK ONLINE.pdf, znajduje się wzór karty zgłoszenia wraz z oświadczeniami RODO i wytycznymi dotyczącymi nagrania prezentacji konkursowej.