Koncert „Dla Ciebie Mamo”

Wyjątkowy występ dedykowany Mamom przygotowali artyści z Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec. Wokaliści z okazji Dnia Mamy zaprezentowali się w utworach nawiązujących do jednej z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka.
Koncert „Dla Ciebie Mamo” zarejestrowany został w chorzelowskiej placówce. Wzięli w nim udział uczniowie Dziecięcej i Młodzieżowej Grupy Wokalnej z Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej, Zespół „Wesołe Nutki” oraz Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”. W trakcie blisko 30 min usłyszymy popularne piosenki dziecięce, utwory poważniejsze zmuszające do głębszej analizy, a także te nawiązujące do kultury ludowej.
W imieniu artystów z życzeniami wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości dla wszystkich Mam, zachęcamy do oglądnięcia nagrania: