Piknik Rodzinny z Marleną Maląg

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos oraz Wójt Gminy Mielec Józef Piątek zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 15 lipca (czwartek) w Chorzelowie.

Na wszystkich, którzy zjawią się w tym dniu na terenach sportowych przy Ośrodku Kultury organizatorzy przygotowali wiele bezpłatnych atrakcji. Miasteczko zabaw 500+, strefa gier i zabaw, malowanie buziek, pokaz baniek mydlanych, wata cukrowa oraz popcorn, dmuchany plac zabaw to tylko niektóre z nich. Swoje stoiska tematyczne wystawią również Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, Państwowa Straż Pożarna w Mielcu oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec. O część artystyczną zadbają ZPiT „Chorzelowiacy”, Młodzieżowa Grupa Wokalna z Woli Mieleckiej, Zespół „Wesołe Nutki”, Schola „Bambicanto”.

 

Program Pikniku (czwartek 15 lipca):

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie

15:00 – Msza Święta w intencji rodzin

Stadion Sportowy w Chorzelowie

16:00 – Rozpoczęcie pikniku

16:30 – Występy artystyczne

18:00 – Zakończenie pikniku