O pisaniu książek w Woli Mieleckiej

Biblioteka Publiczna w Woli Mieleckiej oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zapraszają na spotkanie autorskie z Agnieszką Lis, które odbędzie się 3 grudnia o godz. 17:00 w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Agnieszka Lis to lubiana autorka książek obyczajowych, jak również dziennikarka, handlowiec oraz pianistka. Od kilku lat z sukcesem łączy wszystkie swoje pasje i zajęcia, do których w 2010 roku dołączyło pisanie powieści i opowiadań. Jest autorką takich książek jak „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje”, „Karuzela”, „Latawce” oraz „Pozytywka”. Uzyskała wykształcenie dziennikarskie i muzyczne, które przez wiele lat łączyła w swojej pracy. Publikowała artykuły oraz felietony na łamach branżowych czasopism muzycznych. Aktualnie realizuje się ucząc gry na fortepianie, pisząc książki oraz prowadząc zajęcia dla przyszłych pisarzy.