„Dzień Dobra” w Gminie Mielec

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Festyn „POSTAW NA RODZINĘ” w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas Polska „Dzień Dobra”. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 24 kwietnia na terenach sportowo-rekreacyjnych przy Zespole Szkół w Trześni.

„Dzień Dobra” to radosne świętowanie Niedzieli Bożego Miłosierdzia. Jest to także święto patronalne Caritas, największej organizacji charytatywnej w Polsce, która skupia wokół swoich inicjatyw pomocowych kilkadziesiąt tysięcy wolontariuszy. W najbliższą niedziele połączą Oni siły i w całym kraju zorganizują kilkaset wydarzeń, które wyjdą często poza mury budynków, parafii. Do udziału w nich zapraszają wszystkich chętnych. Niech wydarzy się JAK NAJWIĘCEJ DOBREGO!

 

W programie:

14:00 Msza Święta w intencji rodzin /Kościół św. Wojciecha w Trześni/

15:00 Rozpoczęcie festynu, przywitanie gości

15:30 Blok animacji rodzinnych

17:00 Grupa IMPRATEAM – tańce i zabawy animacyjne

19:00 Zakończenie /wręczenie nagród i podziękowań/

 

Atrakcje towarzyszące:

Dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, bańki mydlane, gra terenowa, pokazy OSP, zmagania sportowe, występy artystyczne, wata cukrowa, degustacje potraw KGW Gminy Mielec, loteria fantowa.