Rękodzielnicy, twórcy, artyści, wystawcy poszukiwani !!!

W imieniu organizatorów zapraszamy na XIV Podkarpacki Jarmark Ludowy „Roztańczony Chorzelów 2022”, który odbędzie się 19 czerwca br.

Wystąpią na nim zespoły folklorystyczne i kapele ludowe z południowo-wschodniej Polski, a towarzyszyć im będą wystawy i kiermasze rękodzielnicze. Dla twórców będzie to doskonała okazja do zaprezentowania swojego dorobku, nawiązania nowych kontaktów oraz zasilenia domowego budżetu. Dla wszystkich uczestników i publiczności będzie to także szansa do zakupu niepowtarzalnych wyrobów rękodzielniczych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji oraz rezerwacji miejsc można dokonywać do 15 czerwca:

- osobiście w Chorzelowskim Ośrodka Kultury

- telefonicznie pod numerem 17 584-14-83

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie. Patronat honorowy objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.