Gminny Dzień Dziecka

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na „Dzień Dziecka w Gminie Mielec”, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca od godz. 15:00 na terenach sportowo rekreacyjnych Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej.

Na wszystkich zebranych czeka wiele atrakcji w tym: animacje rodzinne, zmagania sportowe

prezentacje laureatów konkursów „Estrada Skrzatów” oraz „Śpiewać Każdy Może”, występy artystyczne uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. Nie zabraknie również dmuchanego placu zabaw, malowania buziek, pokazów jednostki OSP oraz waty cukrowej i popcornu.

Organizatorami wydarzenia są: Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół im. J. M. Ossolińskiego w Woli Mieleckiej,

Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej oraz Jednostka OSP w Woli Mieleckiej.