Oko w oko ze studiem art.GOYA

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec wspólnie z pracownią plastyczną art. GOYA zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku pt. „OKO w OKO”, który odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 19:00 w Galerii chorzelowskiej placówki.

Na wystawie zobaczyć będzie można przegląd prac powstałych w roku szkolnym 2021/2022, prezentowanych przez uczestników warsztatów w przedziale wiekowym 12-14 lat oraz młodzieży planującej swój dalszy rozwój na uczelniach artystycznych.

Młodzi twórcy, to osoby skupione wokół pracowni plastycznej studio art.GOYA w Mielcu, która gromadzi w swoich szeregach najmłodszych adeptów sztuki, młodzież przygotowującą się do dalszej drogi artystycznej oraz hobbistów.

Prace prezentowanych twórców cechuje ogromna swoboda wyrażania siebie poprzez kolor, linię, plamę barwną, a w pracach najmłodszych odkrywamy piękno dziecięcego świata barw i kolorów. Ekspozycja obrazuje indywidualne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość każdego z autorów. Wystawa potrwa do 18 listopada br.