Gwiazda Betlejemska

Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają uczniów Przedszkoli i Szkół Podstawowych Gminy Mielec do udziału w konkursie plastycznym pt. „Gore Gwiazda Jezusowi”.

Zbliża się najpiękniejszy okres w roku - Święta Bożego Narodzenia. Czas, w którym ozdabiamy nasze domy, przygotowujemy tradycyjne potrawy, pieczemy pierniki, obdarowujemy bliskich miłością i prezentami. Trudno także wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez Gwiazdy, która wskazała drogę Mędrcom do Betlejem, dlatego też tegoroczne zadanie polegać będzie na wykonaniu przestrzennej gwiazdy betlejemskiej w dowolnej technice plastycznej. Stelaż gwiazdy można wykonać z drewna, plastiku, tektury lub innych dostępnych materiałów z recyklingu, a następnie pięknie ozdobić nie przekraczając wymiarów 30 x 30 x 30 cm. Prace Konkursowe należy dostarczyć do Ośrodka Kultury w Chorzelowie w nieprzekraczalnym terminie do 12 grudnia 2022 r.

Dokładne informację i szczegóły konkursu dostępne w regulaminie na stronie https://kultura.gmina.mielec.pl/regulaminy1/Regulamin%20Konkursu%20GORE%20GWIAZDA%20JEZUSOWI.pdf