Święto Seniorów w Woli Mieleckiej

Organizatorzy tegorocznych obchodów „Dnia Seniora – Wola Mielecka 2022” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców miejscowości urodzonych przed 1953 rokiem, do wspólnego świętowania, które odbędzie się w najbliższą sobotę (26.11) w Filii Ośrodka Kultury.

To już ponad dwudziestoletnia tradycja Woli Mieleckiej, związana z organizacją corocznego spotkania poświęconego seniorom zamieszkującym miejscowość, na którym nie brakuje życzliwej atmosfery, wspomnień oraz życzeń od zaproszonych gości. Wydarzenie to także okazja do wspólnej integracji, zarówno pomiędzy najstarszym pokoleniem miejscowości jak i młodszymi mieszkańcami Woli Mieleckiej.

Organizatorami Dnia Seniora jest Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej, Filia Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej, Sołtys i Rada Sołecka Woli Mieleckiej, Jednostka OSP Wola Mielecka. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

W programie:

Kościół p. w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej

14:00 Msza Święta w intencji Seniorów

Filia SOKiS w Woli Mieleckiej

15:00 Poczęstunek

15:30 Część artystyczna

17:00 Wspólne biesiadowanie