Artyści z Woli Witają Nowy Rok

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające w Woli Mieleckiej. Wydarzenie odbędzie się w Filii Ośrodka Kultury 8 stycznia 2023 roku o godzinie 16:30.

Nowy 2023 rok tancerze, instrumentaliści i wokaliści postanowili przywitać w artystycznym wydaniu. Specjalnie na tę okazję przygotowali okolicznościowy program będący zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy twórczej, a także zapowiedzią dalszej działalności. W niedzielne popołudnie w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej usłyszeć będzie można polskie kolędy i pastorałki, a także utwory karnawałowe i rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów tanecznych. Wstęp wolny.

 

Na scenie wystąpią:

Chór Parafialny „Laudate deo”

Dziecięca Grupa Wokalna

Małe Formy Taneczne

Młodzieżowa Grupa Wokalna

Uczestnicy Zajęć Rytmicznych

Uczniowie Gry Na Keyboardzie

Uczniowie Gry Na Gitarze