Chorzelowski Nowy Rok

W imieniu lokalnych twórców Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające przy Ośrodku Kultury w Chorzelowie. Wydarzenie, które ze względu na ilość artystów podzielono na 2 części, zaplanowano na 15 stycznia 2023 roku.

Zgodnie z tradycją tancerze, instrumentaliści i wokaliści Nowy Rok postanowili przywitać w artystycznym wydaniu. Specjalnie na tę okazję przygotowali program będący zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy twórczej, a także zapowiedzią dalszej działalności. W niedzielne popołudnie w chorzelowskim Ośrodka Kultury usłyszeć będzie można polskie kolędy i pastorałki, a także utwory karnawałowe i rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów tańca ludowego, towarzyskiego oraz Zumby. Wstęp wolny.

 

Na scenie wystąpią:

Część I godz. 15:00

Uczniowie Gry Na Gitarze

Uczniowie Gry Na Keyboardzie

 

Część II godz. 16:00

Grupa Wokalna

Kapela Ludowa

Uczestnicy Zajęć Tańca Towarzyskiego

Uczestnicy Zajęć Zumby Kids

Uczniowie Gry Na Ukulele

ZPiT „Chorzelowiacy”

Zespół Wokalno-Muzyczny „Wesołe Nutki”