Dzień Seniora i Światowy Dzień Chorego

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie, Józef Piątek Wójt Gminy Mielec oraz Ośrodek Kultury w Chorzelowie serdecznie zapraszają do udziału w Obchodach Międzynarodowego Dnia Chorego, które odbędą się 11 lutego br.

Ta piękna tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II ma na celu, dowartościowanie cierpienia chorych oraz zapewnienia im lepszej opieki. Zaplanowane spotkanie ma być również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienia na chwilę trosk jakie często wiążą się z kłopotami zdrowotnymi.

Program:

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie

9:30–10:00 – Spowiedź

10:00–11:30 – Msza Święta

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie

11:30–12:00 – Poczęstunek

12:00–13:00 – Część artystyczna w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”

13:00–14:00 – Wspólne świętowanie