Kolejny „Dzień Dobra” w Gminie Mielec

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Festyn „RODZINA – MAM DLA CIEBIE CZAS” w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas Polska „Dzień Dobra”. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 23 kwietnia na terenach rekreacyjnych przy Kościele w Trześni.

„Dzień Dobra” to radosne Święto Pomagania. Wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas! To dzień, w którym szczególnie dostrzegamy, że dobro jest w nas i że jest go coraz więcej.

 

W programie:

14:00 Msza Święta w intencji rodzin /Kościół św. Wojciecha w Trześni/

15:00 Rozpoczęcie festynu, przywitanie gości

15:30 Występy artystyczne, Koncert Orkiestry Dętej PSM I i II stopnia w Mielcu

17:30 Animacje taneczne, zabawy z wodzirejem

21:00 Zakończenie festynu

 

Atrakcje towarzyszące:

Dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, bańki mydlane, pokazy OSP, wata cukrowa, zmagania sportowe, wioska rycerska, degustacje potraw KGW Gminy Mielec, grochówka wojskowa.