Wielki sukces Małych Artystów

Złoto podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca „Taneczne Talenty 2023” zdobyli przedstawiciele Małych Form Tanecznych działających przy naszej Filii w Woli Mieleckiej

W dwu dniowym turnieju wzięło udział ponad 1600 uczestników prezentujących swoje umiejętności taneczne w stylach Urban street dance, show dance, taniec jazzowy, modern, Urban street dance- freestyle- solo i duety, taniec współczesny, cheerleading, artystyczny taniec akrobatyczny oraz inne formy taneczne. Zespół Małe Formy Taneczne w składzie: Jagoda Tabor, Hanna Kozioł, Marcelina Michoń, Maja Markowska, Emilia Smoleń, Anastazja Wiącek, Alicja Charkot, Kinga Lelakowska, Milena Przebiegle,c Szymon Smoleń, Alan Wolski pod kierunkiem instruktora Eweliny Szymańskiej-Smoleń zaprezentował się w tańcu marynarskim który zapewnił formacji złoty medal w kategorii wiekowej do 7 lat.