Chorzelowiacy dla seniorów

Na zaproszenie kierownictwa Domu Dziennego Pobytu im. Jana Pawła II w Mielcu, najmłodsi „Chorzelowiacy” i solistki kapeli odwiedzili w czwartek (25.05) tamtejszych pensjonariuszy.

Okazją do tego wydarzenia stał się Dzień Matki - wyjątkowy dzień w roku, święto osoby, której tak naprawdę wszystko w życiu zawdzięczamy. Gdyby nie ona, nie byłoby nas na świecie. Dzień matki to jedyny taki dzień w roku, kiedy bez żadnych zahamowań możemy powiedzieć jaką jest  wspaniałą kobietą. Możemy podziękować jej za dar życia, za to, że ciągle się nami opiekowała i za to, że robi to do dnia dzisiejszego.

W podzięce za matczyną miłość, dobroć, wierne serce za wszystkie nieprzespane noce i wsparcie, jakiego udziela nam na każdym etapie życia „Chorzelowiacy” zatańczyli i zaśpiewali swój specjalnie przygotowany program. A był to lasowiak, klapok, dziecięce tańce lachowskie i krakowski Lajkonik. Natomiast solistki zaśpiewały przyśpiewki ludowe, wśród których były te o mamie i dla mamy. W  programie wystąpili: Gabrysia Białek, Kinga Budak, Gabrysia Ciemięga, Kasia Duszkiewicz, Hania Duszkiewicz, Maja Garbarz, Julita Małek, Nela Muniak, Maja Zielińska, Milena Łącz, Szymon Bąk, Mikołaj  Głaz, Filip Kierys, Robert Leśniak, Stasiu Radek. Dzieciaki zostały ciepło i serdecznie przyjęte przez oglądających, a rozradowane oczy i twarze, były największym podziękowaniem dla młodych artystów.