Strażacki Dzień Dziecka

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na „Strażacki Dzień Dziecka” w Gminie Mielec, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca od godz. 14:00 na terenach sportowo rekreacyjnych Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej.

Na wszystkich zebranych czekać będzie wiele atrakcji w tym: występy artystyczne grup SOKIS oraz przedszkolaków i uczniów ZS w Woli Mieleckiej, prezentacje laureatów konkursów „Estrada Skrzatów” oraz „Śpiewać Każdy Może”, prezentacje jednostek OSP Gminy Mielec, pokazy pierwszej pomocy, pożarniczy tor przeszkód. Nie zabraknie również animacji rodzinnych, dmuchanego placu zabaw, malowania buziek, pokazów baniek mydlanych, wspólnych zabaw z harcerzami, waty cukrowej, popcornu oraz słodkich przekąsek przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Józef Piątek Wójt Gminy Mielec.