Gminny Dzień Dziecka

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 2 czerwca od godz. 14:00 na terenach sportowo rekreacyjnych Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej.

Na wszystkich zebranych czekać będzie wiele atrakcji w tym: występy artystyczne grup SOKIS oraz przedszkolaków i uczniów ZS w Woli Mieleckiej, prezentacje laureatów konkursów „Estrada Skrzatów” oraz „Śpiewać Każdy Może”, występ niespodzianka pt. „Zamieszanie w krainie bajek”, pokazy pierwszej pomocy oraz mini tor przeszkód przygotowane przez Jednostkę OSP w Woli Mieleckiej, spektaklu teatralnego pt. „Jak słoń został strażakiem”. Nie zabraknie również animacji rodzinnych, dmuchanego placu zabaw, malowania buziek, pokazów baniek mydlanych, waty cukrowej, popcornu oraz słodkich przekąsek przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej.