Piłkarski Puchar Wójta Rozstrzygnięty

Wielkie piłkarskie emocje gościły w niedziele na stadionie w Woli Mieleckiej. W Seniorskim Turnieju Piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Mielec, którego partnerem był nasz Ośrodek Kultury walczyło w tym roku 8 drużyn, byli to reprezentacji Złotnik, Woli Mieleckiej, Podleszan, Chrząstowa, Rzędzianowic, Trześni i Chorzelowa, a także jedna drużyna mieszana.

Faza eliminacyjna obejmowała dwanaście meczów w systemie rozgrywek grupowych. Wyniki w grupach kształtowały się w następujący sposób:

Grupa A

Wola Mielecka - Złotniki 6:0

Podleszany - Chorzelów 3:1

Wola Mielecka - Podleszany 2:2

Chorzelów - Złotniki 0:2

Wola Mielecka - Chorzelów 3:0

Złotniki - Podleszany 2:3

Grupa B

Rzędzianowice - Chrząstów 2:5

Trześń - drużyna mieszana 4:2

Rzędzianowice - Trześń 1:2

Chrząstów - drużyna mieszana 3:1

Chrząstów - Trześń 0:5

Rzędzianowice- drużyna mieszana 3:1

Po zaciętych meczach eliminacyjnych do fazy półfinałowej przeszły drużyny z Woli Mieleckiej, Chrząstowa, Trześni i Podleszan. Finał wywalczyły zespoły z Trześni i Woli Mieleckiej.

Małe podium rozstrzygnięto w konkursie rzutów karnych. Wywalczyli je zawodnicy z Chrząstowa pokonując kolegów z Podleszan.

Mecz finałowy rozgrywany pomiędzy Wolą Mielecką a Trześnią zakończył się remisem 3:3.  W decydujących o zwycięstwie rzutach karnych lepsi okazali się reprezentanci Trześni, którzy wywalczyli Puchar Wójta Gminy Mielec pokonując drużynę z Woli Mieleckiej.