Styczniowa tradycja

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Koncert Noworoczny” podczas którego zaprezentuje się pierwsza część grup artystycznych  działających na terenie Gminy Mielec. Koncert odbędzie się 14 stycznia 2018 roku o godzinie  17:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie. Styczeń jest okresem, podczas którego na całym świecie odbywają się wydarzenia kulturalne będące podsumowaniem roku ubiegłego oraz zapowiedzią tego co czeka nas w roku bieżącym. W ten trend wpisało się również ponad 50 artystów działających przy Ośrodku Kultury w Chorzelowie. Specjalnie na tę okazję przygotowali program, podczas którego usłyszeć będzie można  tradycyjne polskie kolędy przeplatane świąteczną poezją. Na scenie zobaczyć będzie można również krótkie inscenizację oraz taniec towarzyski i nowoczesny.
Koncert w Chorzelowie otwiera kalendarz imprez kulturalnych organizowanych na terenie Gminy Mielec. Już na 21 stycznia zaplanowano występ podczas którego swoje talenty zaprezentują artyści z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Na scenie wystąpią:
- Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”
- Klub Tańca Towarzyskiego „Takt”
- Chorzelowska Grupa Teatralna
- Kapela Ludowa „Chorzelowiacy”
- Dziecięca Grupa Teatralna

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.