Trwa sezon koncertowy w Gminie Mielec

Filia Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Koncert Noworoczny” podczas którego zaprezentuje się część grup artystycznych  działających na terenie Gminy Mielec. Koncert odbędzie się 21 stycznia 2018 roku o godzinie  16:30 w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Styczeń jest okresem, podczas którego na całym świecie odbywają się wydarzenia kulturalne będące podsumowaniem roku ubiegłego. Tradycję tę podtrzymują również artyści działający przy Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Specjalnie na tę okazję przygotowali program, podczas którego zobaczyć będzie można grupy taneczne oraz usłyszeć będzie można polskie kolędy przeplatane poezją.

Na scenie wystąpią:
- Grupa Wokalna „Wolanki”
- Zespół Tańca Estradowego „Rytm”
- Grupa Taneczno-Ruchowa „Iskierki”
- Dziecięca Grupa Wokalna
- Chór „Laudate Deo” Parafii p.w. Opatrzności Bożej w Woli Mieleckiej
- Grupa Gitarzystów
- Grupa Keybordowa

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.