Światowy Dzień Chorego w Gminie Mielec

Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Parafia pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Chorzelowie serdecznie zapraszają do udziału w Obchodach Dnia Chorego, które odbędą się w najbliższą sobotę (10.02) w Chorzelowie. Ta piękna tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II ma na celu,  dowartościowanie cierpienia chorych oraz zapewnienia im lepszej opieki. Zaplanowane spotkanie ma być również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienia na chwilę trosk jakie często wiążą się z kłopotami zdrowotnymi.

Program
Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie:
10:00 – 10:30 – Spowiedź
10:30 –  11:30 – Msza Święta
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie
12:00 – 12:30 – część artystyczna w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Chorzelowiacy, Chorzelowskiej Grupy Teatralnej, Klubu Tańca Towarzyskiego „Takt”
12:30 – 13:00 – Poczęstunek
13:00 – 14:00 – Życzenia oraz wspólne świętowanie.