Patriotycznie na Woli Mieleckiej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz Zespół Szkół w Woli Mieleckiej zapraszają w najbliższą niedzielę (01.07) na piknik historyczny pn. „Szlakiem Legionistów Gminy Mielec”. Wszyscy którzy pojawią się na terenach rekreacyjnych przy Zespole Szkół w Woli Mieleckiej będą mogli zobaczyć programy artystyczne przygotowane przez dzieci, młodzież oraz seniorów współpracujących ze Szkołą oraz Ośrodkiem Kultury. Nie zabraknie również dmuchanego placu zabaw, małej gastronomi oraz rodzinnych gier i zabaw. Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną.
Planowany program wydarzenia:
16.00 - program patriotyczny „Leć Orle Biały” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej,
- koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Grupy Wokalnej „Wolanki” z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej
16.45 – rozpoczęcie pikniku rodzinnego.
Występy:
- Zespołów Tanecznych „Iskierki I”, Iskierki II”, „Rytm” z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej, Grupy Tanecznej z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej,
- Dziecięcej Grupy Wokalnej oraz Grupy Wokalnej „Wolanki” z Filii Ośrodka    Kultury w Woli Mieleckiej,
- Chorzelowskiej Grupy Teatralnej i ZPiT „Chorzelowiacy” z Ośrodka Kultury w Chorzelowie.
- rodzinne konkursy i zabawy integracyjne „Dla mamy, dla taty, dla każdego małolaty”.
19.30 zabawa taneczna z zespołem „Alternatywa”.