Puchar Wójta Gminy Mielec rozstrzygnięty

W niedzielę na stadionie sportowym LKS „Dromader” Chrząstów rozegrano finał turnieju Piłkarskiego o Puchar Józefa Piątka, Wójta Gminy Mielec. W tegorocznej edycji najlepsza okazała się drużyna z Podleszan.
W ubiegłym tygodniu odbyły się eliminację, które wyłoniły cztery drużyny które zmierzyły się ze sobą w finale turnieju. W pierwszym meczu Wola Mielecka pokonała drużynę z Trześnia 2:1. Drugie spotkanie przyniosło korzystny wynik dla drużyny z Podleszan, która wygrała z Chrząstowem 3:1. Takie wyniki spowodowały, że w finale spotkały się drużyny z Podleszan i Woli Mieleckiej. Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy z Podleszan którzy wynikiem 4:1 zapewnili sobie zwycięstwo. – Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w ten turniej. Słowa uznania dla trenerów i działaczy a przede wszystkim zawodników, którzy zapewnili nam tak wiele pozytywnych emocji. Cieszę się również, że zmaganiom piłkarzy przyglądali się kibice, którzy bardzo żywiołowo reagowali na sytuacje jakie miały miejsce na boisku. Gratuluję zwycięskiej drużynie ale tak naprawdę każdy kto poświęca wolny czas na ruch fizyczny jest wygranym – powiedział w trakcie dekoracji Józef Piątek Wójt Gminy Mielec.   

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce LKS Podleszany
2 miejsce LKS „Start” Wola Mielecka
3 miejsce LKS „Dromader” Chrząstów
3 miejsce LKS „Czarni” Trześń

Nagrody indywidualne:
najlepszy bramkarz – Michał Kołodziej z Woli Mieleckiej,
najlepszy obrońca – Marcin Moździoch z Podleszan,
najlepszy pomocnik – Filip Krępa – z Chrząstowa,
najlepszy napastnik – Patryk Wilk z Podleszan.

Organizatorami turnieju był Krzysztof Wieczerzak z LKS „Dromader” Chrząstów oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec.