Słonecznie w Woli Chorzelowskiej

Sołtys, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna z Woli Chorzelowskiej oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zapraszają w najbliższą niedzielę (05.08) na Festyn Wakacyjny.
Wszyscy którzy pojawią się na terenach przy Remizie OSP w Woli Chorzelowskiej będą mogli zobaczyć programy artystyczne przygotowane przez Grupę Wokalną „Wolanki”, solistów z Trześnia i Ławnicy, Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”. Nie zabraknie również dmuchanego placu zabaw, stoisk rękodzielniczych oraz małej gastronomi. Na koniec organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną. Patronat nad wydarzeniem objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

Planowany program:
godz. 16.30  - rozpoczęcie, program artystyczny:
- Grupa wokalna „Wolanki” z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej,
- Soliści z  Trześni i Ławnicy,
- Chorzelowska Grupa Teatralna,
- ZPiT „Chorzelowiacy”.
Godz. 19.00 – zabawa taneczna – zespół „Tabu”