Prezentacja artystów ciąg dalszy

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Koncert Noworoczny”, podczas którego, zaprezentują się grupy artystyczne działające w Chorzelowie. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia 2019 roku o godzinie  17:00.
W gminnym Ośrodku Kultury trwa sezon koncertowy. Po popisie grup działających przy Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej, tym razem przyszedł czas na pokaz artystów współpracujących na co dzień z chorzelowską placówką. Specjalnie na tę okazję przygotowali Oni okolicznościowy program, będący podsumowaniem dotychczasowej pracy twórczej. W niedzielę usłyszeć będzie można tradycyjne polskie kolędy i pastorałki przeplatane poezją, a także utwory rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów grup tańca ludowego oraz towarzyskiego.
Na scenie wystąpią:
- Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”,
- Klub Tańca Towarzyskiego „Takt” oraz Szkoła Tańca „Gala” ,
- Chorzelowska Grupa Teatralna,
- Dziecięca Grupa Wokalna,
- Grupa gitarzystów,

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.