Jedno słowo - MAMA

W piątek (24.05) koncertem „Dla Ciebie Mamo” uczczono tegoroczny „Dzień Matki” w Gminie Mielec. W programie artystycznym zaprezentowały się zespoły artystyczne działające przy Samorządowym Ośrodku Kultury Gminy Mielec w Chorzelowie oraz Filii w Woli Mieleckiej.

To był niezwykły wieczór wypełniony miłością i dumą. Podziękowanie za dar narodzin, nieprzespane noce i trudy wychowania, wszystkim Mamom złożyli uczestnicy wydarzenia. Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się artyści z Dziecięcej Grupy Wokalnej z Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej prowadzeni przez Karolinę Szymańską. Następnie na scenie pojawiły się wychowanki Krzysztofa Prucnala z Dziecięcej Grupy Wokalnej z Chorzelowa. Trzecia część koncertu należała do Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy” oraz Chorzelowskiej Grupy Teatralnej prowadzonej przez Bożenę Telege, którym akompaniował Michał Witek. Na zakończenie koncertu, podczas wręczania kwiatów Mamom, nie zabrakło gromkiego „Sto lat”. Do wszystkich życzeń dołączyli się również obecni Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Radni Zofia Załucka i Damian Zalot, Sołtys Chorzelowa Krzysztof Jachyra oraz Damian Małek, Dyrektor SOKiS. Świętowanie zakończyło się wspólnymi rozmowami, wspomnieniami oraz słodkim poczęstunkiem.