Z rodzinką raźniej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz Zespół Szkół w Woli Mieleckiej zapraszają w najbliższą niedzielę (02.06) na festyn rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Wszyscy którzy pojawią się na terenach rekreacyjnych przy Zespole Szkół w Woli Mieleckiej będą mogli zobaczyć programy artystyczne przygotowane przez dzieci, młodzież oraz seniorów współpracujących ze Szkołą oraz Ośrodkiem Kultury. Na scenie zaprezentują się m. in. zespoły taneczne „Iskierki I”, Iskierki II”, „Rytm”, Dziecięca Grupa Wokalna, Zespół Wokalny „Wolanki”. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół przedstawią także specjalny program artystyczny pt. „Z rodzinką raźniej”. Nie zabraknie również dmuchanego placu zabaw, małej gastronomi, rodzinnych gier i zabaw, malowania twarzy, balonowych cudów, pokazów baniek mydlanych. Startujemy o godzinie 16:30 i bawimy się do 19:30. Wydarzenie patronatem honorowym objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.