FIT Rodzinka

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach zapraszają w najbliższą niedzielę (23.06) na rodzinny festyn wakacyjny.

Wszyscy którzy pojawią się na terenach sportowych przy Zespole Szkół w Podleszanach będą mogli zobaczyć programy artystyczne przygotowane przez dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książnicach, Zespołu Szkół w Podleszanach, Szkoły Podstawowej w Rydzowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzędzianowicach oraz Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. Swój program zaprezentują również artyści z Fili Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Na scenie wystąpią m. in. Grupa Wokalna „Wolanki”, Zespół Tańca Estradowego „Rytm I” i „Rytm II”, Grupa Taneczno-Ruchowa „ISKIERKI”, Dziecięca Grupa Wokalna. Nie zabraknie również, rodzinnych gier i zabaw, malowania twarzy, balonowych zwierzątek, pokazów baniek mydlanych, zimnych upominków od Froneri oraz napojów od Olimp Labs. Wydarzenie będzie także okazją do bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi, badań ciśnienia tętniczego, konsultacji dietetycznych i psychologicznych oraz porad Projektu Zdrowie. Wydarzenie patronatem honorowym objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec. Startujemy o godzinie 15:30.

UWAGA: w związku z ograniczoną ilością miejsca przy Szkole, prosimy o rozważne zajmowanie miejsc parkingowych.