„Artystyczna opowieść o zimie”

11 lutego 2016 r. w chorzelowskim Ośrodku Kultury odbyło się otwarcie wystawy malarstwa, fotografii i rękodzieła artystów współpracujących z SOKiS pt. "Artystyczna opowieść o zimie", na którym gościli autorzy prezentowanych prac oraz szerokie grono miłośników sztuk plastycznych. Kwiaty artystom wręczyli wójt Gminy Mielec pan Józef Piątek oraz dyrektor Ośrodka Kultury w Chorzelowie pani Dorota Kieraś- Jędrychowska.

Wystawę obejrzeć można do 26 lutego.
Zapraszamy!

Na wystawie swoje prace prezentują:
Marian Pietruszka- malarstwo
Halina Saj - malarstwo
Grażyna Pieróg - Kotlarz - malarstwo, rysunek, fotografia, rękodzieło
Maria Szostak - haft krzyżykowy
Marek Cichoń - haft krzyżykowy
Małgorzata Lasek - patchwork
Daniela Pietryka - malarstwo
Józef Duszkiewicz - malarstwo
Piotr Pszeniczny - malarstwo
Marzena Sasor- malarstwo
Barbara Krupińska - malarstwo
Sylwia Krupińska - malarstwo
Ryszard Serafin - malarstwo
Zbigniew Wicherski - fotografia
Emilia Rajpold - malarstwo

GALERIA