Koncert Noworoczny w Gminie Mielec

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego, zaprezentują się grupy artystyczne działające w Chorzelowie. Wydarzenie odbędzie się 5 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury.

Styczeń jest okresem, podczas którego na całym świecie odbywają się wydarzenia kulturalne będące podsumowaniem roku ubiegłego oraz zapowiedzią tego co czeka nas w roku bieżącym. Tradycję tę kontynuują również artyści z chorzelowskiego Ośrodka Kultury. Specjalnie na tę okazję przygotowali okolicznościowy program będący zwieńczeniem dotychczasowej pracy twórczej. W niedzielę usłyszeć będzie można tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, a także utwory rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów grup tańca ludowego oraz tańca towarzyskiego.

Na scenie wystąpią:

Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”,

Kapela ZPiT „Chorzelowiacy”

Klub Tańca Towarzyskiego „Takt” oraz Szkoła Tańca „Gala”,

Chorzelowska Grupa Teatralna,

Zespół wokalno-instrumentalny,

Grupa gitarzystów.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.