Artystyczne powitanie Nowego Roku w Woli Mieleckiej

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Filia Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego, zaprezentują się grupy artystyczne działające w Woli Mieleckiej. Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia 2020 roku o godzinie 16:30 w Sali Widowiskowej Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

W Gminnym Ośrodku Kultury trwa sezon koncertowy. Po popisie grup działających w Chorzelowie, tym razem przyszedł czas na pokaz artystów współpracujących na co dzień z placówką w Woli Mieleckiej. Specjalnie na tę okazję przygotowali Oni okolicznościowy program, będący podsumowaniem dotychczasowej pracy twórczej. W niedzielę usłyszeć będzie można tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, a także utwory rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów grup tańca estradowego.

Na scenie wystąpią:

Grupa Wokalna „Wolanki”

Grupa Taneczno-Ruchowa „Iskierki”

Grupa Gitarzystów

Chór parafialny „Laudate deo”

Zespół Wokalno-Muzyczny

Zespół Tańca Estradowego „Rytm”

Dziecięca Grupa Wokalna

Uczniowie gry na keyboardzie