Podsumowanie ferii w Gminie Mielec

Ciekawa oferta przygotowana przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec na tegoroczne ferie zimowe sprawiła, że wszystkie zajęcia cieszyły się dużą popularnością.

Przez pierwszy tydzień w Ośrodku Kultury w Chorzelowie oraz Filii w Woli Mieleckiej skorzystać można było z warsztatów tanecznych, na których uczestnicy poznali zagadnienia związane z baletem. Na zajęciach plastycznych, każdy mógł wykonać kolorową torebkę na prezenty oraz papierową śnieżynkę. Z zainteresowaniem dzieci i młodzież wzięły udział w słowiańskiej lekcji historii oraz warsztatach garncarskich, na których powstały gliniane kubki oraz figurki. W ramach ferii zorganizowano również wycieczki do kina na film pt. „Urwis” oraz wrotkarni, gdzie wspólnie z animatorami odbyły się zmagania sportowe.