Dzień seniora i chorego w Chorzelowie

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie, Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Chorzelowie serdecznie zapraszają do udziału w Obchodach Dnia Chorego, które odbędą się 8 lutego br. w Chorzelowie.

Ta piękna tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II ma na celu, dowartościowanie cierpienia chorych oraz zapewnienia im lepszej opieki. Zaplanowane spotkanie ma być również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienia na chwilę trosk jakie często wiążą się z kłopotami zdrowotnymi.

 

Program:

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie

10:00 – 10:30 – Spowiedź

10:30 – 11:30 – Msza Święta

 

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie

12:00 – 12:30 – Poczęstunek

12:30 – 13:30 – Część artystyczna w wykonaniu:

- Grupy teatralno-kabaretowej Senior Show Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

- Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”

13:30 – 14:30 – Wspólne świętowanie