Święty Mikołaj nagra życzenia dla dzieci

Panująca sytuacja epidemiologiczna i wprowadzone ograniczenia spowodowały, że w tym roku Święty Mikołaj musi nieco zmienić tryb swojej pracy. Prezenty oczywiście dotrą do wszystkich grzecznych dzieci, ale Mikołaj nie spotka się z nimi osobiście, a swoje życzenia prześle przy pomocy mikołajowej poczty email.


Corocznie Święty Mikołaj przyjmował zaproszenie Józefa Piątka Wójta Gminy Mielec oraz Ośrodka Kultury i osobiście odwiedzał wszystkie dzieci. Zamknięcie granic oraz bezpieczeństwo dzieci i rodziców spowodowało, jednak że w tym roku również on musiał przejść na pracę zdalną. Nie oznacza to jednak, że prezenty nie dotrą, a Święty nie spotka się z milusińskimi. Każde dziecko z Gminy Mielec w wieku od 5 do 9 lat, które zechce otrzymać od Świętego Mikołaja życzenia przygotowane specjalnie dla niego musi wspólnie z rodzicami poinformować o tym elfy z chorzelowskiego Ośrodka Kultury.
Aby to zrobić należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
- zdjęcie lub skan listu do Świętego Mikołaja,
- zdjęcie dziecka,
- zdjęcie domu dziecka,
- zdjęcie lub skan podpisanego formularzu zgłoszeniowego oraz klauzuli rodo dostępnych pod linkiem https://kultura.gmina.mielec.pl/regulaminy1/Klauzula%20zgody%20%C5%BCyczenia%20od%20%C5%9Awi%C4%99tego%20Miko%C5%82aja.pdf
 
Zgłoszenia należy przesyłać do 2 grudnia godz. 24:00. W przypadku dużej ilości zgłoszeń i ograniczonego czasu Świętego Mikołaja, w tym gorącym okresie, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przesłania części filmów po 6 grudnia.