Zajęcia

Zajęcia Grup Artystycznych – Ośrodek Kultury w Chorzelowie

Poniedziałek:
17:00-18:00 Zespół wokalno-muzyczny „Wesołe nutki” gr. I, S. Kania, Sala Muzyczna
18:00-19:00 Zespół wokalno-muzyczny „Wesołe nutki”, gr II S. Kania, Sala Muzyczna
16:30-17:00 Nauka gry na gitarze klasycznej, gr.in, R. Panek, Sala Widowiskowa
17:00-18:00 Nauka gry na gitarze klasycznej, gr. I, R. Panek, Sala Widowiskowa
18:00-19:00 Nauka gry na gitarze klasycznej, gr. II, R. Panek, Sala Widowiskowa
19:00-20:00 Nauka gry na gitarze klasycznej, gr. III, R. Panek, Sala Widowiskowa
19:00-21:00 Grupa Śpiewacza, B. Telega, M. Witek, Sala Muzyczna

Wtorek:
15:45-16:30 Taniec Towarzyski gr. I, M. Sosiński, Sala Widowiskowa
16:30-17:15 Taniec Towarzyski gr. II, M. Sosiński, Sala Widowiskowa
16:10-16:40 Nauka gry na keyboardzie, S. Kania, Sala Muzyczna
17:30-18:30 Zumba dla dzieci, M. Rybińska, Sala Widowiskowa
18:30-19:30 Zumba dla młodzieży i dorosłych, M. Rybińska, Sala Widowiskowa

Środa:
14:00-15:00 Zajęcia Plastyczne gr. I, A. Surowiec, Sala Plastyczna
15:00-16:00 Zajęcia Plastyczne gr. II, A. Surowiec, Sala Plastyczna
17:00-20:00 Taniec Ludowy, B. Telega, Sala Widowiskowa

Czwartek:
13:00-20:00 Nauka gry na keyboardzie, K. Prucnal, Sala Muzyczna
19:00-20:00 Trening Funkcjonalny, I. Łukaszek, Sala Widowiskowa

Piątek:
17:00-19:00 Taniec Ludowy, B. Telega, Sala Widowiskowa
18:00-20:00 Kapela ZPiT „Chorzelowiacy”, B. Telega, Sala Muzyczna


Zajęcia Grup Artystycznych – Filia Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej

Poniedziałek:
14:00-15:00 Nauka gry na gitarze klasycznej, gr. I, R. Panek, Sala Klubowa
15:00-16:00 Nauka gry na gitarze klasycznej, gr. II R. Panek, Sala Klubowa
15:30-16:30 Zajęcia Plastyczne gr. I, A. Surowiec, Sala Widowiskowa
16:30-17:30 Zajęcia Plastyczne gr. II, A. Surowiec, Sala Widowiskowa

Wtorek:
14:00-16:30 Nauka gry na keyboardzie, zespół, K. Prucnal, Sala Klubowa
16:00-16:30 Małe formy taneczne, E. Szymańska-Smoleń, Sala Widowiskowa
16:30-17:30 Grupa Taneczno-Ruchowa „Iskierki” E. Szymańska-Smoleń, Sala Widowiskowa

Środa:
12:30-17:30 Zajęcia Tenisa Stołowego, Sala Widowiskowa
14:00-16:30 Nauka gry na skrzypcach, Aneta Cieklińska, Sala Klubowa

Czwartek:
14:00-15:30 Młodzieżowa grupa wokalna, K. Szymańska, Sala Klubowa
15:30-16:30 Dziecięca grupa wokalna, K. Szymańska, Sala Klubowa
16:30-20:15 Młodzieżowa grupa wokalna, K. Szymańska, Sala Klubowa
16:00-16:30 Małe formy taneczne, E. Szymańska-Smoleń, Sala Widowiskowa
16:30-17:30 Grupa Taneczno-Ruchowa „Iskierki” E. Szymańska-Smoleń, Sala Widowiskowa
19:00-20:00 Zumba dla młodzieży i dorosłych, M. Rybińska, Sala Widowiskowa

Piątek:
12:00-17:30 Zajęcia Tenisa Stołowego, Sala Widowiskowa
18:00-20:00 Chór parafialny „Laudate deo”, Sala Widowiskowa