Tatusiowie na start

Koło Gospodyń Wiejskich „Ludzie z Pasją” w Złotnikach, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotnikach zapraszają na festyn wakacyjny, który odbędzie się 3 lipca br. w godz. 15:00-19:00 na Stadionie LKS „Złotniczanka” w Złotnikach.

Końcówka czerwca i początek lipca niesie ze sobą wiele okazji do wspólnego świętowania. To zakończenie roku szkolnego, rozpoczęcie wakacji, powitanie lata, a także święto wszystkich tatusiów. Dlatego też, organizatorzy postanowili przygotować w tym okresie festyn sportowo-rekreacyjny, który odbywać się będzie pod hasłem „Tatusiowie na start”. Na wszystkich którzy niedzielę postanowią spędzić z „Ludźmi z Pasją” czekają m.in. animacje dla dzieci, przejażdżki konne, dmuchańce, występy artystyczne Zespołów SOKiS, turniej siatkówki plażowej, tory przeszkód, warsztaty zdrowych przekąsek, modelowanie balonów, zmagania sportowe.

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Mieleckiego oraz Gminy Mielec.