Noc Bibliotek w Woli Mieleckiej

Biblioteka w Woli Mieleckiej już po raz piąty wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Nocy Bibliotek”, realizowanej w tym roku pod hasłem „Znajdźmy wspólny język". Na wszystkich odwiedzających w piątkowy wieczór Filię Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej: Noc Bibliotek w Woli Mieleckiej

Sto lat to za mało

Uroczyste spotkanie najstarszych mieszkańców Woli Mieleckiej odbyło się w sobotę (26.01) w Filii Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Czytaj więcej: Sto lat to za mało

Styczniowa tradycja

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Koncert Noworoczny”, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające przy Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej. Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2019 roku o godzinie  16:30.

Czytaj więcej: Styczniowa tradycja

Zemsta w Woli Mieleckiej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Chorzelowska Grupa Teatralna oraz Zespół Pieśni i Tańca Chorzelowiacy zapraszają na sztukę teatralną „Zemsta” Aleksandra Fredry.

Czytaj więcej: Zemsta w Woli Mieleckiej

Koncert noworoczny dedykowany Babciom i Dziadkom

Ponad dziewięćdziesięciu artystów wystąpiło na niedzielnym Koncercie Noworocznym w Woli Mieleckiej. Przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej na scenie zaprezentowały swój kilkumiesięczny dorobek artystyczny  grupy  działające w Filii Ośrodka Kultury. Koncert odbył się w Dniu Babci oraz w przeddzień Dnia Dziadka, dlatego zadedykowany został właśnie dla Nich.

Czytaj więcej: Koncert noworoczny dedykowany Babciom i Dziadkom

Więcej artykułów…

  1. Minus 400 kalorii