Urozmaicona Wielkanoc

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają na wernisaż pokonkursowy wystawy plastycznej pt. „Wielkanoc”, który odbędzie się 4 kwietnia br. o godzinie 17:00 w Galerii Chorzelowskiego Ośrodka. W trakcie wydarzenia odbędzie się również dekoracja nagrodzonych i wyróżnionych osób.

Czytaj więcej: Urozmaicona Wielkanoc

Granie nie na ekranie

Gry planszowe, karciane i zręcznościowe, a także animacje i pokazy pierwszej pomocy czekały w niedziele (26.03) na wszystkich uczestników „Rodzinnego grania nie na ekranie”. To kolejna edycja spotkania, przygotowanego przez Fundację Aktywności i Rozwoju Impuls, która tym razem do współpracy zaprosiła Ośrodek Kultury w Chorzelowie.

Czytaj więcej: Granie nie na ekranie

DZIEŃ CHOREGO I SENIORA

W sobotę (09.02) w Chorzelowie odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Chorego oraz Święta Seniora. Wydarzenie to tradycja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez Papieża Św. Jana Pawła II to symbol prawdziwie ludzkiej pamięci, szacunku i miłości do ludzi starszych i schorowanych

Czytaj więcej: DZIEŃ CHOREGO I SENIORA

Nabór uzupełniający

Samorządowy Ośrodek Kultury w Chorzelowie oraz Filia w Woli Mieleckiej ogłasza nabór uzupełniający do grup artystycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy wszystkich chętnych, niezdecydowanych oraz ukrywających swoje talenty do poszerzenia składu artystycznej rodziny.

Czytaj więcej: Nabór uzupełniający

Szyj z Nami

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Warsztaty krawieckie dla początkujących”.

Czytaj więcej: Szyj z Nami