Aktywnie przez życie od najmłodszych lat

Zdrowie, aktywny tryb życia oraz zagrożenia wynikające z cukrzycy były motywami przewodnimi niedzielnego festynu „FIT Rodzinka”, zorganizowanego w Podleszanach przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach.

Czytaj więcej: Aktywnie przez życie od najmłodszych lat

Młodzi druhowie w sportowej rywalizacji

Jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, Odział Powiatowy Związku Ochotniczych Staży Pożarnych w Mielcu, Jednostka OSP w Chorzelowie oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec o zapraszają w najbliższą niedzielę (30.06) na zawody sportowo-pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Czytaj więcej: Młodzi druhowie w sportowej rywalizacji

FIT Rodzinka

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach zapraszają w najbliższą niedzielę (23.06) na rodzinny festyn wakacyjny.

Czytaj więcej: FIT Rodzinka

Na ludowo w Chorzelowie

Zespoły taneczne, kapele ludowe, tradycyjna kuchnia naszego regionu oraz lokalni rzemieślnicy zaprezentowali się w niedzielę (16.06) na XII Podkarpackim Jarmarku Ludowym „Roztańczony Chorzelów 2019”. Choć chwilami aura nie sprzyjała, „folkowa rodzina” pokazała, że nie straszne jej kaprysy pogody i wspólna zabawa potrwała do północy.

Czytaj więcej: Na ludowo w Chorzelowie

Wybitni z Gminy Mielec

Józef Piątek Wójt Gminy Mielec przyznał nagrody „Wyjątkowy Uczeń 2018/2019”. Uroczysta gala na którą przybyli najzdolniejsi uczniowie wraz z rodzicami oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół odbyła się w poniedziałek w chorzelowskim Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej: Wybitni z Gminy Mielec

Święto Folkloru

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zaprasza na XII Podkarpacki Jarmark Ludowy „Roztańczony Chorzelów 2019”, który odbędzie się 16 czerwca 2019r. na terenach parafialnych Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.

Czytaj więcej: Święto Folkloru

Mały gest, wielka radość

W sumie dwadzieścia pięć poszewek, udało się uszyć osobom o dobrym sercu, które włączyły się w ogólnopolską akcję „Uszyj Jasia” zorganizowaną przez chorzelowski Ośrodek Kultury. Poduszki trafiły do podopiecznych Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Mały gest, wielka radość

Z rodzinką raźniej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz Zespół Szkół w Woli Mieleckiej zapraszają w najbliższą niedzielę (02.06) na festyn rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej: Z rodzinką raźniej

Jedno słowo - MAMA

W piątek (24.05) koncertem „Dla Ciebie Mamo” uczczono tegoroczny „Dzień Matki” w Gminie Mielec. W programie artystycznym zaprezentowały się zespoły artystyczne działające przy Samorządowym Ośrodku Kultury Gminy Mielec w Chorzelowie oraz Filii w Woli Mieleckiej.

Czytaj więcej: Jedno słowo - MAMA