Słoneczny festyn

18 maja 2019 r. w Książnicach odbył się Festyn Rodzinny, który został zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Książnicach. Patronatem honorowym wydarzenie objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych.

Czytaj więcej: Słoneczny festyn

Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską

We wtorek (07.05) w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej odbyło się spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską, jedną z najpoczytniejszych autorek literatury kobiecej w Polsce. Pisarka spotkała się z czytelnikami w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Bibliotece Publicznej Woli Mieleckiej.

Czytaj więcej: Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską

Badania mammograficzne

Centrum Medyczne Medica, Urząd Gminy w Mielcu oraz Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkie panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w technologii cyfrowej. Specjalny mammobus ustawiony zostanie w poniedziałek 13 maja na parkingu Ośrodka Kultury w Chorzelowie.

Czytaj więcej: Badania mammograficzne

Upamiętnili najważniejszą Ustawę Rządową

Niezwykłe atrakcje czekały na wszystkich, którzy 228. Rocznice Konstytucji 3 Maja postanowili świętować w Gminie Mielec. Inscenizacja zwady szlacheckiej, pokaz artyleryjski, pokaz szermierki oraz prezentacja zabytkowych pojazdów to najciekawsze z atrakcji zaprezentowanych w piątek w Chorzelowie.

Czytaj więcej: Upamiętnili najważniejszą Ustawę Rządową

Witaj Maj. Trzeci Maj

Inscenizacja zwady szlacheckiej, pokaz artyleryjski, pokaz szermierki, koncert pieśni patriotycznych, prezentacja zabytkowych pojazdów to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3-go Maja w Gminie Mielec.

Czytaj więcej: Witaj Maj. Trzeci Maj

Młodzi druhowie

We wtorek (09.04) w Ośrodku Kultury w Chorzelowie rozstrzygnięto etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej: Młodzi druhowie

Odczarowywali zimę

Pod hasłem „Wytańczyć wiosnę” w Samorządowym Ośrodku Kultury w Chorzelowie w niedzielę (07.04) odbył się koncert na którym wystąpili tancerze i kapela Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”.

Czytaj więcej: Odczarowywali zimę

SYMBIOSIS

 Wystawa malarstwa Tomasza Mrozowskiego pt. „SYMBIOSIS” została otwarta w piątek (05.04) w sali wystawienniczej Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie.

Czytaj więcej: SYMBIOSIS

Wytańczyć wiosnę

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy” serdecznie zaprasza na koncert pt. „Wytańczyć Wiosnę”, który odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2019 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie.

Czytaj więcej: Wytańczyć wiosnę