Festyn Wakacyjny

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz przedstawiciele Woli Chorzelowskiej: Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, Radny Krzysztof Dziekan, zapraszają na „Festyn wakacyjny - SOKiS GRA”, który odbędzie się 10 lipca br. w godz. 15:00-23:30 na Stadionie Sportowym w Woli Chorzelowskiej.

Czytaj więcej: Festyn Wakacyjny

Tatusiowie na start

Koło Gospodyń Wiejskich „Ludzie z Pasją” w Złotnikach, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotnikach zapraszają na festyn wakacyjny, który odbędzie się 3 lipca br. w godz. 15:00-19:00 na Stadionie LKS „Złotniczanka” w Złotnikach.

Czytaj więcej: Tatusiowie na start

Najlepsi z najlepszych

Józef Piątek Wójt Gminy Mielec przyznał nagrody „Wyjątkowy Uczeń 2021/2022”. Uroczysta gala, na którą przybyli najzdolniejsi uczniowie wraz z rodzicami oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół odbyła się w środę (22.06) w chorzelowskim Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej: Najlepsi z najlepszych

Upalny Jarmark Ludowy

Zespoły taneczne, kapele ludowe, tradycyjna i nowoczesna kuchnia oraz lokalni rękodzielnicy, twórcy i wystawcy zaprezentowali się w niedzielę (19.06) na XIV Podkarpackim Jarmarku Ludowym „Roztańczony Chorzelów 2022”, którego partnerem zostało Województwo Podkarpackie.

Czytaj więcej: Upalny Jarmark Ludowy

Konkurs plastyczny „Las i jego mieszkańcy” rozstrzygnięty!

13 czerwca 2022 rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „LAS I JEGO MIESZKAŃCY”,   przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w wieku 4 – 6 lat Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. Organizatorami Konkursu byli Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Biblioteka Publiczna w Woli Mieleckiej oraz Nadleśnictwo Tuszyma.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny „Las i jego mieszkańcy” rozstrzygnięty!

Gminny Dzień Dziecka Odwołany

W związku z zaleceniami przekazanymi w dniu dzisiejszym przez Inspekcję Sanitarną zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowany na jutro (04.06) Gminny Dzień Dziecka, który miał się odbyć na terenach sportowo-rekreacyjnych przy Zespole Szkół w Woli Mieleckiej. Nie rezygnujemy jednak ze wspólnego świętowania naszych milusińskich, jednak ze względów bezpieczeństwa musimy przenieść spotkanie na inny termin, o którym poinformujemy wkrótce.

Gminny Dzień Dziecka

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na „Dzień Dziecka w Gminie Mielec”, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca od godz. 15:00 na terenach sportowo rekreacyjnych Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej.

Czytaj więcej: Gminny Dzień Dziecka