Finałowy Koncert Kolęd i Pastorałek

Czas wspólnego kolędowania dobiega końca, dlatego też Ośrodek Kultury Gminy Mielec wraz z instruktorami, uczestnikami zajęć oraz uzdolnionymi muzycznie przyjaciółmi zaprasza na Finałowy Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 r. o godz. 18:00 w Kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Książnicach.

Gościnnie wystąpi również Chór Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książnicach, a w trakcie Koncertu usłyszeć będzie można najpiękniejsze kolędy i pastorałki, w specjalnie na tę okazję opracowanych aranżacjach.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenie z całą pewnością będzie wspaniałą okazją do podsumowania radosnego okresu kolędowania, a także niezwykłą ucztą wokalno-muzyczną opartą na wysokim poziomie artystycznym. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Mielec Józef Piątek. Wstęp bezpłatny.

 

Wystąpią:

– sekcja wokalna: Sylwia Kania, Katarzyna Majka, Aneta Obara, Paulina Zięba, Krzysztof Biela, Daniel Lipiec,

– sekcja instrumentalna: Lidia Reguła – skrzypce, Ryszard Barszcz – gitara, Wojciech Gulis – bas, Szymon Jakimowicz – gitara, Krzysztof Prucnal – piano, Bartek Prucnal – sax, Grzegorz Reguła – perkusja, Wojciech Szela – trąbka

– gościnnie:

Chór Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pod kierunkiem Waldemara Ozgi

Dziecięca i Młodzieżowa Grupa Wokalna pod kierunkiem Anety Obary

Zespół wokalno-muzyczny pod kierunkiem Sylwii Kani