„Dzień Dobra” w Gminie Mielec po raz trzeci

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Festyn „RODZINA – WYCHOWANIE DO WARTOŚCI” w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas Polska „Dzień Dobra”. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 14 kwietnia na terenach rekreacyjnych przy Kościele w Trześni.

„Dzień Dobra” to radosne Święto Pomagania. Wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas! To dzień, w którym szczególnie dostrzegamy, że dobro jest w nas i że jest go coraz więcej. Dzień Dobra przy Parafii Św Wojciecha w Trześni jest wydarzeniem wiodącym w Diecezji Tarnowskiej i odbywa się pod Patronatem Caritas Diecezji Tarnowskiej.

 

W programie:

11:00 Msza Święta w intencji rodzin /Kościół św. Wojciecha w Trześni/

12:30 Rozpoczęcie festynu, przywitanie gości

13:00 Występy artystyczne

14:00 Blok animacji rodzinnych / konkursy, zabawy, turniej gier planszowych

16:30 Animacje taneczne z wodzirejem / Grupa Impra TEAM

18:30 Zakończenie / wręczenie nagród i podziękowań

 

Atrakcje towarzyszące:

Dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, bańki mydlane, chrześcijański turniej gier planszowych, pokazy OSP, wata cukrowa, degustacje potraw KGW Gminy Mielec.