Biesiada u Hupki

W sobotę 25 listopada 2017 w Gminnym Ośrodku Kultury i Biblioteki w Niwiskach odbyła się XV Biesiada u Hupki. W programie artystycznym wystąpiła m.in Chorzelowska Grupa Teatralna działająca przy Samorządowym Centrum Kultury i Sportu Gminy Mielec z widowiskiem „Biuro Matrymonialne - Papużki Nierozłączki”. Zebrana publiczność, wśród której obecni byli Elżbieta Wróbel, Wójt Gminy Niwiska oraz Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec bardzo spontanicznie reagowała na zabawne sytuacje przedstawiane przez aktorów i chętnie włączała się  w śpiewane znane polskie piosenki. Członkowie Chorzelowskiej Grupy Teatralnej prowadzonej przez Bożenę Telega z akompaniamentem Michała Witka otrzymała wiele gratulacji za spektakl, który patrząc  na rekcje spodobał się widowni.