Minus 400 kalorii

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zaprasza na zajęcia pn. „Minus 400 Kalorii”. Trening zakłada zaangażowanie wszystkich grup mięśniowych w oparciu o ćwiczenia funkcjonalne przy wykorzystaniu różnego rodzaju sprzętu np. hantelek, stepów, piłek, kettelbell.


Do największych zalet zajęć zaliczyć można: dużą efektywność spalania tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, poprawę wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni. Uczestnicy  sami dobierać będą obciążenie, tak aby stymulować ciało do osiągania coraz lepszych wyników a dzięki możliwość modyfikacji każdego treningu nie ma mowy o monotonii. Zajęcia oparte na ćwiczeniach funkcjonalnych, imitujących codzienne ruchy, skierowane są do wszystkich bez względu na wiek i płeć.
Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek tygodnia w godz. 18:45-19:45 w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Informacje i zapisy w siedzibie ośrodka w Chorzelowie lub pod nr tel.
17 584 14 83 lub 17 227 60 77 w godz. 16:00-20:00.